PÀDEL 2024 nivell C

Normes

Ubicació

La competició es guiarà pel Reglament oficial de la FCP (Federació Catalana de Pàdel), excepte en aquells aspectes que quedin recollits en aquestes bases.

Modalitat

Grups de 4 equips que es realitzaran per sorteig. Es farà una primera fase de lligueta on cada equip jugarà 3 partits. El primer classificat de cada grup passarà a la fase d’eliminatòries. Els equips poden ser mixtos, masculins o femenins, ja que no es considera una diferència de gènere.

En el cas que no es puguin celebrar els 4rts amb els primers de cada grup, es classificaran per la fase d’eliminatòries els millors segons de tots els grups del mateix nivell amb el següent criteri:

  • Average general (diferència de jocs: jocs a favor – jocs en contra).
  • Menys jocs en contra.

Partit (Els partits)

El partit comença amb un piloteig on han de tocar la pilota els 4 jugadors, després dels 4 tocs, començarà traient l’equip que guanyi el punt.

En la lligueta, els partits tindran una durada de 30 minuts. Guanya la parella que tingui més jocs al seu favor. Si acabat el temps el resultat és empat a nombre de jocs i punts, es finalitzarà el punt com PUNT D’OR però sense necessitat de guanyar per avantatge de 2 punts.

Exemple:

Final i el partit està 3-2, 30-15. resultat final 3-2. Sona el final i els partit està 3-2, 30-30, resultat final 3-2.

Final del partit està 3-3 i desigual a punts guanya qui te més punts.

 

  1. En la fase d’eliminatòries, el funcionament serà el mateix.
  2. Abans d’iniciar un partit, les parelles decidiran el temps d’escalfament, restant dels 30 minuts assignats al partit.

Puntuació

La puntuació que s’obtindrà en la competició serà la següent:

– Partit guanyat: 2 punts.

– Partit perdut: 0 punts.

– No compareixença: -2 punts.

En cas d’empat entre 2 parelles després de jugar els partits de lligueta, es considerarà els següents criteris de desempat:

  1. Resultat de l’enfrontament directe.
  2. Average general (diferència de jocs: jocs a favor – jocs en contra).
  3. Menys jocs en contra.

Horari

Si un equip arriba superats els 10 minuts de l’inici del partit, i l’equip contrari ha arribat a l’hora, té tres possibilitats:

  • Acceptar disputar el partit, descomptant el temps acumulat de retard i finalitzant el partit, a l’hora prevista.
  • Guanyar els punts i jugar un partit amistós que finalitzarà a l’hora que estava prevista.
  • Guanyar els punts i no jugar un partit amistós.

En aquests dos darrers casos, la parella venç per 9-0. Tots els partits de la parella que ha comparegut tard (o també en cas de retirada) seran exclosos del còmput per a desfer possibles empats. O es calcularà la mitja perquè aquest partit no sigui definitiu de passar o quedar fora.

Si el retard és superior als 10 minuts, s’aplica l’opció c) directament.

La retirada d’una parella en un partit, abans de la seva finalització, suposa la pèrdua del partit per 9-0.

Material

Cada jugador portarà la seva raqueta.

L’organització posarà les pilotes.

Pluja

La pluja no serà motiu de suspensió d’un partit. En cas d’estar les pistes impracticables, es suspendrà el partit i l’organització comunicarà quan s’haurà de realitzar el partit amb temps.

Àrbitre

L’arbitratge dels partits anirà a càrrec dels mateixos jugadors, si no es posen d’acord es pot decidir que ho arbitri un espectador.

Fase Regular i Final

UP Pàdel Badalona

Data / Horaris /Grups

IniciFi

02/4/2024

03/4/2024

04/4/2024

16:30h18:00h

CA , CB, CC

IniciFi

09/4/2024

10/4/2024

11/4/2024

16:30h18:00h

CD , CE , CF

CG , CH , CI

CJ , CK , CL

IniciFi

16/4/2024

17/4/2024

18/4/2024

16:30h18:00h

CM , CN , CO


IniciFi

23/4/2024

24/4/2024

25/4/2024

16:30h18:00h



CP , CQ , CR

IniciFi

30/4/2024

01/5/2024

02/4/2024

16:30h18:00h

CS

FESTA

Fase Regular

DataIniPartitRes
3-abr.16:30CSC - 2 Romano/Rodríguez / EUGIN - 5 Codina/Pinyol0 - 9
3-abr.16:30VHIO - 1 Almodóvar/Farràs / HSJD -4 Ruiz /Aperador 9 - 0
3-abr.16:30CHV-3 Cotilla/Fidalgo / H. CLÍNIC - 37 Saavedra/Herrera3 - 6
3-abr.16:300 / H. CLÍNIC - 22 Delgado/Saez0 - 9
3-abr.16:30H SANT PAU - 12 Piedra/Blanco / VHIO - 2 Endrizzi/De Llobet9 - 0
3-abr.16:30H SANT PAU - 17 Islas/Ors / CSI - 4 Rodriguez/Manzana2 - 4
3-abr.17:00CSC - 2 Romano/Rodríguez / VHIO - 1 Almodóvar/Farràs0 - 9
3-abr.17:00EUGIN - 5 Codina/Pinyol / HSJD -4 Ruiz /Aperador 9 - 0
3-abr.17:00CHV-3 Cotilla/Fidalgo / 09 - 0
3-abr.17:00H. CLÍNIC - 37 Saavedra/Herrera / H. CLÍNIC - 22 Delgado/Saez6 - 4
3-abr.17:00H SANT PAU - 12 Piedra/Blanco / H SANT PAU - 17 Islas/Ors7 - 2
3-abr.17:00VHIO - 2 Endrizzi/De Llobet / CSI - 4 Rodriguez/Manzana0 - 12
3-abr.17:30CSC - 2 Romano/Rodríguez / HSJD -4 Ruiz /Aperador 0 - 0
3-abr.17:30EUGIN - 5 Codina/Pinyol / VHIO - 1 Almodóvar/Farràs0 - 6
3-abr.17:30CHV-3 Cotilla/Fidalgo / H. CLÍNIC - 22 Delgado/Saez5 - 9
3-abr.17:30H. CLÍNIC - 37 Saavedra/Herrera / 09 - 0
3-abr.17:30H SANT PAU - 12 Piedra/Blanco / CSI - 4 Rodriguez/Manzana4 - 7
3-abr.17:30VHIO - 2 Endrizzi/De Llobet / H SANT PAU - 17 Islas/Ors1 - 10
9-abr.16:30H. MAR - 12  Vituri /Solà / CAPSBE - 1 Acuña /Aguilar6 - 2
9-abr.16:30H. CLÍNIC - 39 Richart/Suárez / H. CLÍNIC - 23 Minchon/Alguacil9 - 0
9-abr.16:30HSJD -3 Hernández/Moreno / IDI - 2 Alarcón/Romero4 - 7
9-abr.16:30CSI -2 Grau/Simo / H. CLÍNIC - 34 Rodríguez/Balada9 - 2
9-abr.16:30 0/0 / H. MAR - 15 Cora/Sabadell0 - 9
9-abr.16:30H. MAR - 10  García/Cabrera / F PUIGVERT - 5 Rovira/Salse 8 - 4
9-abr.17:00H. MAR - 12  Vituri /Solà / H. CLÍNIC - 39 Richart/Suárez5 - 6
9-abr.17:00CAPSBE - 1 Acuña /Aguilar / H. CLÍNIC - 23 Minchon/Alguacil9 - 0
9-abr.17:00HSJD -3 Hernández/Moreno / CSI -2 Grau/Simo0 - 12
9-abr.17:00IDI - 2 Alarcón/Romero / H. CLÍNIC - 34 Rodríguez/Balada6 - 7
9-abr.17:00 0/0 / H. MAR - 10  García/Cabrera0 - 9
9-abr.17:00H. MAR - 15 Cora/Sabadell / F PUIGVERT - 5 Rovira/Salse 8 - 2
9-abr.17:30H. MAR - 12  Vituri /Solà / H. CLÍNIC - 23 Minchon/Alguacil9 - 0
9-abr.17:30CAPSBE - 1 Acuña /Aguilar / H. CLÍNIC - 39 Richart/Suárez1 - 6
9-abr.17:30HSJD -3 Hernández/Moreno / H. CLÍNIC - 34 Rodríguez/Balada8 - 5
9-abr.17:30IDI - 2 Alarcón/Romero / CSI -2 Grau/Simo7 - 4
9-abr.17:30 0/0 / F PUIGVERT - 5 Rovira/Salse 0 - 9
9-abr.17:30H. MAR - 15 Cora/Sabadell / H. MAR - 10  García/Cabrera5 - 4
10-abr.16:30H. CLÍNIC - 24 Garcia/Gonzalo / Vall d'Hebron - 10 Gol/Clemente8 - 1
10-abr.16:30CSI - 7 Hidalgo/Gonzalez / H. MAR - 5 García/Rodríguez5 - 3
10-abr.16:30HGG - 3 Sanchez/Gustà  / 09 - 0
10-abr.16:30H BELLVITGE - 4 sanchez /urue / H.U. SAGRAT COR - 5 Ayala/Ayala0 - 9
10-abr.16:30H.U. SAGRAT COR - 3 godayol/gutierrez / H. CLÍNIC - 26 Domenech/Caballero9 - 0
10-abr.16:30GH LA MERCÈ - 3 Soriano/Manzanares / H.U. SAGRAT COR - 6 Ripoll/Arenas5 - 2
10-abr.17:00H. CLÍNIC - 24 Garcia/Gonzalo / CSI - 7 Hidalgo/Gonzalez 11 - 0
10-abr.17:00Vall d'Hebron - 10 Gol/Clemente / H. MAR - 5 García/Rodríguez8 - 1
10-abr.17:00HGG - 3 Sanchez/Gustà  / H BELLVITGE - 4 sanchez /urue0 - 9
10-abr.17:000 / H.U. SAGRAT COR - 5 Ayala/Ayala0 - 9
10-abr.17:00H.U. SAGRAT COR - 3 godayol/gutierrez / GH LA MERCÈ - 3 Soriano/Manzanares7 - 3
10-abr.17:00H. CLÍNIC - 26 Domenech/Caballero / H.U. SAGRAT COR - 6 Ripoll/Arenas0 - 0
10-abr.17:30H. CLÍNIC - 24 Garcia/Gonzalo / H. MAR - 5 García/Rodríguez11 - 1
10-abr.17:30Vall d'Hebron - 10 Gol/Clemente / CSI - 7 Hidalgo/Gonzalez 7 - 1
10-abr.17:30HGG - 3 Sanchez/Gustà  / H.U. SAGRAT COR - 5 Ayala/Ayala4 - 7
10-abr.17:300 / H BELLVITGE - 4 sanchez /urue0 - 0
10-abr.17:30H.U. SAGRAT COR - 3 godayol/gutierrez / H.U. SAGRAT COR - 6 Ripoll/Arenas5 - 4
10-abr.17:30H. CLÍNIC - 26 Domenech/Caballero / GH LA MERCÈ - 3 Soriano/Manzanares0 - 9
11-abr.16:30Vall d'Hebron - 9 Palacios/Nogué / H SANT PAU - 16 Guiñón/Canyelles2 - 8
11-abr.16:30HSJD - 1 Nieva/Engli / CAT SALUT Bresco/Marquez4 - 6
11-abr.16:30BSA - 2 Fernandez /Morales / 09 - 0
11-abr.16:30CSI -8 Batista/Porcar / H. CLÍNIC - 27 Fidalgo/Casas4 - 5
11-abr.16:30H SANT PAU - 13 Llopart/Diéguez / H BELLVITGE - 2 Corcobado/Galvez4 - 2
11-abr.16:30PARC TAULÍ - 2 Martínez/Garcia / HSJD -2 Massaguer/Palazon6 - 4
11-abr.17:00Vall d'Hebron - 9 Palacios/Nogué / HSJD - 1 Nieva/Engli0 - 14
11-abr.17:00H SANT PAU - 16 Guiñón/Canyelles / CAT SALUT Bresco/Marquez2 - 9
11-abr.17:00BSA - 2 Fernandez /Morales / CSI -8 Batista/Porcar6 - 5
11-abr.17:000 / H. CLÍNIC - 27 Fidalgo/Casas0 - 9
11-abr.17:00H SANT PAU - 13 Llopart/Diéguez / PARC TAULÍ - 2 Martínez/Garcia6 - 5
11-abr.17:00H BELLVITGE - 2 Corcobado/Galvez / HSJD -2 Massaguer/Palazon10 - 2
11-abr.17:30Vall d'Hebron - 9 Palacios/Nogué / CAT SALUT Bresco/Marquez2 - 9
11-abr.17:30H SANT PAU - 16 Guiñón/Canyelles / HSJD - 1 Nieva/Engli0 - 14
11-abr.17:30BSA - 2 Fernandez /Morales / H. CLÍNIC - 27 Fidalgo/Casas4 - 5
11-abr.17:300 / CSI -8 Batista/Porcar0 - 9
11-abr.17:30H SANT PAU - 13 Llopart/Diéguez / HSJD -2 Massaguer/Palazon3 - 8
11-abr.17:30H BELLVITGE - 2 Corcobado/Galvez / PARC TAULÍ - 2 Martínez/Garcia9 - 4
17-abr.16:30H SANT PAU - 6 Domínguez/Macedo / CAPSBE - 2 Sánchez/Lameiro 4 - 5
17-abr.16:30H. CLÍNIC - 1 Lopez/Ortiz / H. MAR - 17 Mulero/Terol5 - 4
17-abr.16:30IDIBELL-1 Puigros Jordi/Salamanca Jiménez / H. CLÍNIC - 28 Donaire/Solà3 - 7
17-abr.16:30BSA - 7 Lopez /Lopez / H.U. SAGRAT COR - 1 Becerra/Roluy9 - 0
17-abr.16:30H SANT PAU - 3 Vilarrubias/Sanchez / HSJD -1 Sabria/Alvarez5 - 1
17-abr.16:30H. CLÍNIC - 8 Castan/Dato / IDIBELL-2 Creus Bachiller/Martín Tejera13 - 0
17-abr.17:00H SANT PAU - 6 Domínguez/Macedo / H. CLÍNIC - 1 Lopez/Ortiz7 - 5
17-abr.17:00CAPSBE - 2 Sánchez/Lameiro / H. MAR - 17 Mulero/Terol5 - 7
17-abr.17:00IDIBELL-1 Puigros Jordi/Salamanca Jiménez / BSA - 7 Lopez /Lopez7 - 6
17-abr.17:00H. CLÍNIC - 28 Donaire/Solà / H.U. SAGRAT COR - 1 Becerra/Roluy9 - 0
17-abr.17:00H SANT PAU - 3 Vilarrubias/Sanchez / H. CLÍNIC - 8 Castan/Dato3 - 5
17-abr.17:00HSJD -1 Sabria/Alvarez / IDIBELL-2 Creus Bachiller/Martín Tejera4 - 7
17-abr.17:30H SANT PAU - 6 Domínguez/Macedo / H. MAR - 17 Mulero/Terol5 - 3
17-abr.17:30CAPSBE - 2 Sánchez/Lameiro / H. CLÍNIC - 1 Lopez/Ortiz10 - 5
17-abr.17:30IDIBELL-1 Puigros Jordi/Salamanca Jiménez / H.U. SAGRAT COR - 1 Becerra/Roluy9 - 0
17-abr.17:30H. CLÍNIC - 28 Donaire/Solà / BSA - 7 Lopez /Lopez9 - 2
17-abr.17:30H SANT PAU - 3 Vilarrubias/Sanchez / IDIBELL-2 Creus Bachiller/Martín Tejera11 - 1
17-abr.17:30HSJD -1 Sabria/Alvarez / H. CLÍNIC - 8 Castan/Dato1 - 8
25-abr.16:30EUGIN - 3 Sanz/Bolivar / CSC - 1 Batalla/Azuaga -
25-abr.16:30H. CLÍNIC - 32 López/Ruano / 0 -
25-abr.16:30H. MAR - 11 Izquierdo/Gili / IDI - 1 Palou/Mir -
25-abr.16:30IDIBELL-3 Molina Valdelvira/Bañuls / H. CLÍNIC - 13 Cruz/Diaz -
25-abr.16:30H.U. SAGRAT COR - 4 Sanchez/Villalba / HSJD -5 Villalobos /Lopez -
25-abr.16:30H. MAR - 14 Ramudo/Tarragon / H SANT PAU - 9 Real/Fernandez-Montells -
25-abr.17:00EUGIN - 3 Sanz/Bolivar / H. CLÍNIC - 32 López/Ruano -
25-abr.17:00CSC - 1 Batalla/Azuaga / 0 -
25-abr.17:00H. MAR - 11 Izquierdo/Gili / IDIBELL-3 Molina Valdelvira/Bañuls -
25-abr.17:00IDI - 1 Palou/Mir / H. CLÍNIC - 13 Cruz/Diaz -
25-abr.17:00H.U. SAGRAT COR - 4 Sanchez/Villalba / H. MAR - 14 Ramudo/Tarragon -
25-abr.17:00HSJD -5 Villalobos /Lopez / H SANT PAU - 9 Real/Fernandez-Montells -
25-abr.17:30EUGIN - 3 Sanz/Bolivar / 0 -
25-abr.17:30CSC - 1 Batalla/Azuaga / H. CLÍNIC - 32 López/Ruano -
25-abr.17:30H. MAR - 11 Izquierdo/Gili / H. CLÍNIC - 13 Cruz/Diaz -
25-abr.17:30IDI - 1 Palou/Mir / IDIBELL-3 Molina Valdelvira/Bañuls -
25-abr.17:30H.U. SAGRAT COR - 4 Sanchez/Villalba / H SANT PAU - 9 Real/Fernandez-Montells -
25-abr.17:30HSJD -5 Villalobos /Lopez / H. MAR - 14 Ramudo/Tarragon -
30-abr.16:300 / FP Maragall 3 Fernández /Mejias -
30-abr.16:30H. MAR - 3 Bolaños/Arocas / H. CLÍNIC - 16 Trias/Martí -
30-abr.17:000 / H. MAR - 3 Bolaños/Arocas -
30-abr.17:00FP Maragall 3 Fernández /Mejias / H. CLÍNIC - 16 Trias/Martí -
30-abr.17:300 / H. CLÍNIC - 16 Trias/Martí -
30-abr.17:30FP Maragall 3 Fernández /Mejias / H. MAR - 3 Bolaños/Arocas -
4-may.15:00VHIO - 1 Almodóvar/Farràs / H. CLÍNIC - 37 Saavedra/Herrera -
4-may.15:00CSI - 4 Rodriguez/Manzana / H. CLÍNIC - 39 Richart/Suárez -
4-may.15:00IDI - 2 Alarcón/Romero / H. MAR - 15 Cora/Sabadell -
4-may.15:00H. CLÍNIC - 24 Garcia/Gonzalo / H.U. SAGRAT COR - 5 Ayala/Ayala -
4-may.15:00H.U. SAGRAT COR - 3 godayol/gutierrez / CAT SALUT Bresco/Marquez -
4-may.15:00H. CLÍNIC - 27 Fidalgo/Casas / H BELLVITGE - 2 Corcobado/Galvez -
4-may.15:00CAPSBE - 2 Sánchez/Lameiro / H. CLÍNIC - 28 Donaire/Solà -
4-may.15:00H. CLÍNIC - 8 Castan/Dato / 1er GRUP CP -
4-may.15:451er GRUP CQ / 1er GRUP CR -
4-may.15:451er GRUP CS / MILLOR 2on -
4-may.15:452on 2on / 3er 2on -
4-may.15:454art 2on / 5e 2on -
4-may.15:456e 2on / 7e 2on -
4-may.15:458e 2on / 9e 2on -
4-may.15:4510e 2on / 11e 2on -
4-may.15:4512e 2on / 13e 2on -
4-may.16:301er CA-CB / 1er CQ-CR -
4-may.16:301er CC-CD / 1er CS-millor 2on -
4-may.16:301er CE-CF / 1er 2-2/3-2 -
4-may.16:301er CG-CH / 1er 4-2/5-2 -
4-may.16:301er CI-CJ / 1er 6-2/7-2 -
4-may.16:301er CK-CL / 1er 8-2/9-2 -
4-may.16:301er CM-CN / 1er 10-2/11-2 -
4-may.16:301er CO-CP / 1er 12-2/13/2 -
4-may.17:00 / -
4-may.17:00 / -
4-may.17:00 / -
4-may.17:00 / -
4-may.17:00 / -
4-may.17:00 / -
4-may.17:00 / -
4-may.17:00 / -
4-may.17:30 / -
4-may.17:30 / -
4-may.17:30 / -
4-may.17:30 / -
4-may.18:00 / -
4-may.18:00 / -
4-may.18:00 / -
4-may.18:00 / -

NIVELL C - "Iniciació"

GRUP CA

PosEquipJuGuPeFaCoDiPts
CA3VHIO - 1 Almodóvar/Farràs330240246
CA2EUGIN - 5 Codina/Pinyol321186124
CA1CSC - 2 Romano/Rodríguez003027-27-2
CA4HSJD -4 Ruiz /Aperador 003027-27-2

GRUP CC

PosEquipJuGuPeFaCoDiPts
CC4CSI - 4 Rodriguez/Manzana330236176
CC1H SANT PAU - 12 Piedra/Blanco321209114
CC3H SANT PAU - 17 Islas/Ors312141222
CC2VHIO - 2 Endrizzi/De Llobet303131-300

GRUP CE

PosEquipJuGuPeFaCoDiPts
CE2IDI - 2 Alarcón/Romero321201554
CE3CSI -2 Grau/Simo321259164
CE4H. CLÍNIC - 34 Rodríguez/Balada3121223-112
CE1HSJD -3 Hernández/Moreno3121224-122

GRUP CG

PosEquipJuGuPeFaCoDiPts
CG1H. CLÍNIC - 24 Garcia/Gonzalo330302286
CG2Vall d'Hebron - 10 Gol/Clemente321161064
CG3CSI - 7 Hidalgo/Gonzalez 312621-152
CG4H. MAR - 5 García/Rodríguez303524-190

GRUP CB

PosEquipJuGuPeFaCoDiPts
CB2H. CLÍNIC - 37 Saavedra/Herrera330217146
CB4H. CLÍNIC - 22 Delgado/Saez3212211114
CB1CHV-3 Cotilla/Fidalgo312171522
CB300000000

GRUP CD

PosEquipJuGuPeFaCoDiPts
CD3H. CLÍNIC - 39 Richart/Suárez330216156
CD1H. MAR - 12  Vituri /Solà321208124
CD2CAPSBE - 1 Acuña /Aguilar312121202
CD4H. CLÍNIC - 23 Minchon/Alguacil303027-27-2

GRUP CF

PosEquipJuGuPeFaCoDiPts
CF2H. MAR - 15 Cora/Sabadell330226166
CF3H. MAR - 10  García/Cabrera321219124
CF4F PUIGVERT - 5 Rovira/Salse 3121516-12
CF1 0/0300027-270

GRUP CH

PosEquipJuGuPeFaCoDiPts
CH4H.U. SAGRAT COR - 5 Ayala/Ayala330253226
CH1HGG - 3 Sanchez/Gustà 321217144
CH203000000
CH3H BELLVITGE - 4 sanchez /urue300027-27-2

GRUP CI

PosEquipJuGuPeFaCoDiPts
CI1H.U. SAGRAT COR - 3 godayol/gutierrez330217146
CI3GH LA MERCÈ - 3 Soriano/Manzanares32117984
CI4H.U. SAGRAT COR - 6 Ripoll/Arenas312151052
CI2H. CLÍNIC - 26 Domenech/Caballero300027-27-2

GRUP CK

PosEquipJuGuPeFaCoDiPts
CK4H. CLÍNIC - 27 Fidalgo/Casas330198116
CK1BSA - 2 Fernandez /Morales321191094
CK3CSI -8 Batista/Porcar312181172
CK2030002700

GRUP CM

PosEquipJuGuPeFaCoDiPts
CM2CAPSBE - 2 Sánchez/Lameiro 321201734
CM1H SANT PAU - 6 Domínguez/Macedo321161334
CM4H. MAR - 17 Mulero/Terol3121415-12
CM3H. CLÍNIC - 1 Lopez/Ortiz3121521-62

GRUP CO

PosEquipJuGuPeFaCoDiPts
CO3H. CLÍNIC - 8 Castan/Dato330264226
CO1H SANT PAU - 3 Vilarrubias/Sanchez321197124
CO4IDIBELL-2 Creus Bachiller/Martín Tejera312828-202
CO2HSJD -1 Sabria/Alvarez303620-140

GRUP CQ

PosEquipJuGuPeFaCoDiPts
CQ1H. MAR - 11 Izquierdo/Gili
CQ2IDI - 1 Palou/Mir
CQ3IDIBELL-3 Molina Valdelvira/Bañuls
CQ4H. CLÍNIC - 13 Cruz/Diaz

GRUP CS

PosEquipJuGuPeFaCoDiPts
CS1FP Maragall 3 Fernández /Mejias
CS2H. MAR - 3 Bolaños/Arocas
CS3H. CLÍNIC - 16 Trias/Martí
CS40

QUARTS

DataHoraPartitRes

4-maig

17:00



4-maig

17:00



4-maig

17:00



4-maig

17:00



SEMIFINALS

DataIniPartitRes
4-may.17:30 / -
4-may.17:30 / -

3er i 4art

DataHoraPartitRes

4-maig

18:00



FINAL

DataHoraPartitRes

4-maig

18:00



GRUP CJ

PosEquipJuGuPeFaCoDiPts
CJ4CAT SALUT Bresco/Marquez330248166
CJ3HSJD - 1 Nieva/Engli321326264
CJ2H SANT PAU - 16 Guiñón/Canyelles3121025-152
CJ1Vall d'Hebron - 9 Palacios/Nogué303431-270

GRUP CL

PosEquipJuGuPeFaCoDiPts
CL2H BELLVITGE - 2 Corcobado/Galvez3212110114
CL1H SANT PAU - 13 Llopart/Diéguez3211315-24
CL3PARC TAULÍ - 2 Martínez/Garcia3121519-42
CL4HSJD -2 Massaguer/Palazon3121419-52

GRUP CN

PosEquipJuGuPeFaCoDiPts
CN2H. CLÍNIC - 28 Donaire/Solà330255206
CN1IDIBELL-1 Puigros Jordi/Salamanca Jiménez 321191364
CN3BSA - 7 Lopez /Lopez312171612
CN4H.U. SAGRAT COR - 1 Becerra/Roluy3000-27-27-2

GRUP CP

PosEquipJuGuPeFaCoDiPts
CP1EUGIN - 3 Sanz/Bolivar
CP2CSC - 1 Batalla/Azuaga
CP3H. CLÍNIC - 32 López/Ruano
CP40

GRUP CR

PosEquipJuGuPeFaCoDiPts
CR1HSJD -5 Villalobos /Lopez
CR2H. MAR - 14 Ramudo/Tarragon
CR3H SANT PAU - 9 Real/Fernandez-Montells
CR40

SETZENS

DataIniPartitRes
4-may.15:001er GRUP CA / 1er GRUP CB -
4-may.15:001er GRUP CC / 1er GRUP CD -
4-may.15:001er GRUP CE / 1er GRUP CF -
4-may.15:001er GRUP CG / 1er GRUP CH -
4-may.15:001er GRUP CI / 1er GRUP CJ -
4-may.15:001er GRUP CK / 1er GRUP CL -
4-may.15:001er GRUP CM / 1er GRUP CN -
4-may.15:001er GRUP CO / 1er GRUP CP -
4-may.15:451er GRUP CQ / 1er GRUP CR -
4-may.15:451er GRUP CS / MILLOR 2on -
4-may.15:452on 2on / 3er 2on -
4-may.15:454art 2on / 5e 2on -
4-may.15:456e 2on / 7e 2on -
4-may.15:458e 2on / 9e 2on -
4-may.15:4510e 2on / 11e 2on -
4-may.15:4512e 2on / 13e 2on -

VUITENS

DataIniPartitRes
4-may.16:301er CA-CB / 1er CQ-CR -
4-may.16:301er CC-CD / 1er CS-millor 2on -
4-may.16:301er CE-CF / 1er 2-2/3-2 -
4-may.16:301er CG-CH / 1er 4-2/5-2 -
4-may.16:301er CI-CJ / 1er 6-2/7-2 -
4-may.16:301er CK-CL / 1er 8-2/9-2 -
4-may.16:301er CM-CN / 1er 10-2/11-2 -
4-may.16:301er CO-CP / 1er 12-2/13/2 -

Campions Pàdel Nivell C

Dibuix interrogant

Subcampions Pàdel Nivell C

Dibuix interrogant

Broze Pàdel Nivell C

Dibuix interrogant
Contacte: