ESCAPE ROOM 2024

Normes

Ubicació

Reglament

La competició es guiarà per les normes internes de les instal·lacions, que seran explicades a l’inici de l’activitat.

Ubicació

En aquesta edició 2024, la majoria de sessions es realitzaran a l’escape The Rombo Code i es continua confiant amb l’Escape Hunt Barcelona, per donar l’oportunitat a tots els equips que puguin realitzar els 3 reptes (però només els dimarts).  Possibilitat d’idiomes.

Sales

L’organització realitzarà un sorteig, que serà comunicat a tots els participants de dia i hora. Una vegada arribin els equips, es farà un segon sorteig per assignar a cada equip el número d’una sala.

Només es podrà demanar canvi de sala si un equip demostra que ja ha realitzat el tema de la sala que li ha tocat. Ho comunicarà al arribar a les instal·lacions a un dels coordinadors.

Competició

L’activitat estarà dirigida pels coordinadors de les instal·lacions, que a l’inici explicaran les regles i objectiu de l’activitat, valoraran la realització, participació, treball en equip i objectiu aconseguit. Per poder entregar una classificació, els coordinadors introduiran unes normes de: més pistes entregades, temps total per aconseguir l’objectiu, treball ordenat i respecte a les instal·lacions.

Observacions

L’organització no es farà responsable de les pertinences dels participants que es deixin a qualsevol lloc.

L’organització es reserva la possibilitat de suspendre l’activitat si no hi ha una mínima participació.

Canvis:

En el cas que no pugueu participar degut al sorteig, podeu demanar canvi de la següent forma:

  • Hi ha grups que tenen un “0”, indica que aquesta posició esta buida.
  • Si us va bé, escriviu un correu a l’organització indicant el grup que sou, NOM i lletra amb número que esteu identificats ( exemple: G1) i indiqueu el nou dia i hora indicant la lletra i número on esta buit.
  • L’organització anirà fent els canvis amb ordre d’arribada. (correus)

Punt de Trobada

The Rombo Code

Escape Hunt Barcelona (Dimarts)

Calendari

DataDiaGRUPHoraEscape
18-marçDillunsAA16:00 hThe Rombo
18-marçDillunsAB17:30 hThe Rombo
18-marçDillunsAC19:00 hThe Rombo
18-marçDillunsAD20:30 hThe Rombo
19-marçDimartsAE19:00 hHunt BCN
19-marçDimartsAF20:30 hHunt BCN
22-marçDivendresAG16:00 hThe Rombo
22-marçDivendresAH17:30 hThe Rombo
22-marçDivendresAI19:00 hThe Rombo
22-marçDivendresAJ20:30 hThe Rombo
2-abrDimartsAK19:00 hHunt BCN
2-abrDimartsAL20:30 hHunt BCN
5-abrDivendresAM16:00 hThe Rombo
5-abrDivendresAN17:30 hThe Rombo
5-abrDivendresAO19:00 hThe Rombo
5-abrDivendresAP20:30 hThe Rombo
8-abrDillunsAQ16:00 hThe Rombo
8-abrDillunsAR17:30 hThe Rombo
8-abrDillunsAS19:00 hThe Rombo
8-abrDillunsAT20:30 hThe Rombo
9-abrDimartsAU19:00 hHunt BCN
9-abrDimartsAV20:30 hHunt BCN
12-abrDivendresAW16:00 hThe Rombo
12-abrDivendresAY17:30 hThe Rombo
12-abrDivendresAX19:00 hThe Rombo
12-abrDivendresAZ20:30 hThe Rombo
15-abrDillunsBA16:00 hThe Rombo
15-abrDillunsBB17:30 hThe Rombo
15-abrDillunsBC19:00 hThe Rombo
15-abrDillunsBD20:30 hThe Rombo
16-abrDimartsBE19:00 hHunt BCN
16-abrDimartsBF20:30 hHunt BCN
19-abrDivendresBG16:00 hThe Rombo
19-abrDivendresBH17:30 hThe Rombo
19-abrDivendresBI19:00 hThe Rombo
19-abrDivendresBJ20:30 hThe Rombo
22-abrDillunsBK16:00 hThe Rombo
22-abrDillunsBL17:30 hThe Rombo
22-abrDillunsBM19:00 hThe Rombo
22-abrDillunsBN20:30 hThe Rombo
26-abrDivendresBO16:00 hThe Rombo
26-abrDivendresBP17:30 hThe Rombo
26-abrDivendresBQ19:00 hThe Rombo
26-abrDivendresBR20:30 hThe Rombo
29-abrDillunsBS16:00 hThe Rombo
29-abrDillunsBT17:30 hThe Rombo
29-abrDillunsBU19:00 hThe Rombo
29-abrDillunsBV20:30 hThe Rombo
30-abrDimartsBW19:00 hHunt BCN
30-abrDimartsBY20:30 hHunt BCN
3-maigDivendresBX16:00 hThe Rombo
3-maigDivendresBZ17:30 hThe Rombo
3-maigDivendresCA19:00 hThe Rombo
3-maigDivendresCB20:30 hThe Rombo
6-maigDillunsCC16:00 hThe Rombo
6-maigDillunsCD17:30 hThe Rombo
6-maigDillunsCE19:00 hThe Rombo
6-maigDillunsCF20:30 hThe Rombo
13-maigDillunsCG16:00 hThe Rombo
13-maigDillunsCH17:30 hThe Rombo
13-maigDillunsCI19:00 hThe Rombo
13-maigDillunsCJ20:30 hThe Rombo
14-maigDimartsCK16:00 hThe Rombo
14-maigDimartsCL17:30 hThe Rombo
14-maigDimartsCM19:00 hThe Rombo
14-maigDimartsCN20:30 hThe Rombo
17-maigDivendresCO16:00 hThe Rombo
17-maigDivendresCP17:30 hThe Rombo
17-maigDivendresCQ19:00 hThe Rombo
17-maigDivendresCR20:30 hThe Rombo

GRUP AA (18/3 - Dill -16:00h)

PosEquipPts
AA1H. CLÍNIC - HAPPYBARRIS TEAM3.00
AA20
AA30
AA40
AA50
AA6HOSPITAL DEL MAR-9 Camareros3.11

GRUP AD (18/3 - Dill - 20:30h)

PosEquipPts
AD1HSJD - Funcionals8.50
AD20
AD3HSJD - Cirurgia8.44
AD4PARC TAULÍ - Electromedicina13.00
AD5PARC TAULÍ - Electromedicina23.00
AD60

GRUP AB (18/3 - Dill - 17:30h)

PosEquipPts
AB10
AB2F PUIGVERT - Docufunditeam3.56
AB3HOSPITAL DEL MAR-18 Machirulos4.56
AB4HOSPITAL DEL MAR-19 Dragones Dorados7.67
AB5VHIO - Prostate Lab4.00
AB6HSJD - Tour B tours6.31

GRUP AE (19/3 - Dmts -19:00h)

PosEquipPts
AE1H. CLÍNIC - Team Mangalore5.67
AE2H. CLÍNIC - THE SECUENCERS5.11
AE3H SANT PAU - Blood Clot Fighters5.94
AE4Vall d'Hebron - Bastardas8.58
AE50
AE60

GRUP AC (18/3 - Dill - 19:00h)

PosEquipPts
AC10
AC20
AC3HSJD - Surgical Dues3.56
AC4CSC SACACtus3.11
AC5H. CLÍNIC - LAST CHANCE4.00
AC60

GRUP AF (19/3 -Dmts - 20:30h)

PosEquipPts
AF1CSI - Estrellitas7.52
AF2VHIO - Grup 1 7.95
AF30
AF4HOSPITAL DEL MAR-34-2
AF50
AF60

GRUP AG (22/3 - Div - 16:00h)

PosEquipPts
AG10
AG20
AG3EAP SARDENYA SLP - 23.33
AG4IDIBELL-Majorettes5.78
AG5CSI - Curcumas team8.44
AG60

GRUP AJ (22/3 - Div - 20:30h)

PosEquipPts
AJ1H. CLÍNIC - HIPPO-IGE3.78
AJ2H SANT PAU - Cafeína Incluida8.38
AJ3F. ACE - Los cinco catetos2.89
AJ4F. ACE - Los Jarramplas 2 7.96
AJ5H SANT PAU - Els adormits5.02
AJ6Benito Menni CASM - SUPERHEROES2.00

GRUP AM (5/4 - Div - 16:00h)

PosEquipPts
AM1HGG - Les Guineuetes

-2

AM2H. VILADECANS - VILACOT

9.24

AM3CAPSBE - Borrellas

6.55

AM4CSI - Las Pertur

4.79

AM5CAP SARRIA - Las Divas

3.33

AM6H. CLÍNIC - TriCORs

4.89

GRUP AP (5/4 - Div - 20:30h)

PosEquipPts
AP1VHIO - S'ha perdut una nena

3.38

AP2VHIO - Stingtion

3.56

AP3HSJD - UTAE TEAM SCAPE 1

9.30

AP4HSJD - UTAE TEAM SCAPE 2

3.33

AP5H BELLVITGE - Otorrinolaringologia

3.11

AP6EUGIN - 4

3.11

GRUP AS (8/4 - Dill - 19:00h)

PosEquipPts
AS1CSI - Las despí-stadas

3.71

AS2GH LA MERCÈ - Escape Room 1

3.33

AS3PS PERE VIRGILI-1

3.33

AS4H. CLÍNIC - Les Beetlejuice del Clínic

3.11

AS5PS PERE VIRGILI-2

7.30

AS6GH SAGRAT COR - 5

3.11

GRUP AV (9/4 - Dmts - 20:30h)

PosEquipPts
AV1CLILAB ER-1

6.28

AV2H SANT PAU - UICEC

5.17

AV3

HOSPITAL DEL MAR-31 Social a TOPE

7.36

AV4HOSPITAL DEL MAR-32

-2

AV5HSJD - GUIATEAM

6.29

AV6HSJD - GuiaEQUIP

6.75

GRUP AX (12/4 - Div - 19:00h)

PosEquipPts
AX1FETB2

3.11

AX2H SANT PAU - Escape room de paquetes

3.33

AX3H. CLÍNIC - Les digestive

7.04

AX4H SANT PAU - XtraRadio

8.87

AX5VHIO - Parafilm

5.22

AX6PARC TAULÍ - Sin salida

6.89

GRUP BB (15/4 - Dill - 17:30h)

PosEquipPts
BB1H SANT PAU - Golden Clinac10.00+
BB2H SANT PAU - Got Talent6.14
BB30
BB4CAPSBE - Les Tops3.36
BB5H. MAR - Los Metabollitos8.54
BB6BSA - 1 Gamers3.32

GRUP BE (16/4 - Dmts - 19:00h)

PosEquipPts
BE1H SANT PAU - Askairosos

7.19

BE2CAPSBE - Gal.lacticas

7.98

BE3H SANT PAU - Algoritmes ambulants

5,78

BE4VHIO - Barriga et al

9.70

BE5H. CLÍNIC - Loreta & Co

7.18

BE6H SANT PAU - Algoritmes Urgents

5.98

GRUP BH (19/4 - Div - 17:30h)

PosEquipPts
BH1BSA - 3
BH2BSAturadas
BH3H SANT PAU - Parchecitos
BH4

VHIO - PEC

BH5RESERVAT
BH6H SANT PAU - TRACTOR AMARILLO

GRUP BK (22/4 - Dill - 16:00h)

PosEquipPts
BK1FP Maragall_Esc_Aquí hay gato encerrado
BK2FP Maragall_Esc_English
BK3GH SANT RAFAEL - 6
BK4GH SANT RAFAEL - 7
BK5H. MAR - Torribera Girls
BK6

RESERVAT

GRUP BN (22/4 - Dill - 20:30h)

PosEquipPts
BN1F PUIGVERT - Equipo AP
BN2F PUIGVERT - Las Vitapess
BN3EBA VALLCARCA - FELICIS
BN4CAPSBE - La Cantera de Borrell
BN5HGG - NEUMOCITAS
BN6EUGIN - 10

GRUP BQ (26/4 - Div - 19:00h)

PosEquipPts
BQ1HOSPITAL DEL MAR-4A Las MARparidas
BQ2H SANT PAU - Pepe Carvalho
BQ3VHIO - Ekipasu
BQ4HOSPITAL DEL MAR-15
BQ5GH SANT RAFAEL - 8
BQ6H. CLÍNIC - Tu certificas y Yo valido

GRUP BT (29/4 - Dill - 17:30h)

PosEquipPts
BT1

HOSPITAL DEL MAR - 1

BT2F. ACE - Cuca trapella 2
BT3HOSPITAL DEL MAR-24
BT4HOSPITAL DEL MAR-25
BT5PARC TAULÍ - Templaris
BT6H. CLÍNIC - MOTIVADAS DE LA VIDA

GRUP BW (30/4 - Dmts - 19:00h)

PosEquipPts
BW1F KÀLIDA - 1
BW2F KÀLIDA - 2
BW3CM TEKNON - 1
BW4CM TEKNON - 2
BW5HSJD - Invencibles
BW6HSJD - Talento femenino

GRUP BZ (3/5 - Div - 17:30h)

PosEquipPts
BZ1CHV - QUIROFAN -1
BZ2CHV- Els motivats
BZ3H SANT PAU - LES COOKIES
BZ4BSA - LA USA
BZ5IDIBELL-Las Bravas
BZ6Benito Menni CASM - Las doble Malta

GRUP AH (22/3 - Div -17:30h)

PosEquipPts
AH1HUV-LABORATORI TES5.47
AH2CHV - infeccions/qualitat3.33
AH3CSI - Especialistes3.33
AH4CSI - Las Especialistas 23.33
AH5CAPSBE - Cortsaris 3.56
AH6H. CLÍNIC - L@s del medio3.56

GRUP AK (2/4 - Dmts - 19:00h)

PosEquipPts
AK1H. CLÍNIC - FIGHTING

6.31

AK2H. CLÍNIC - de tiempo vamos sobrados

4.68

AK3BARNACLÍNIC + RESPONDONAS 3.0

3.72

AK4BARNACLÍNIC + BOMBETES

9.10

AK5F. ACE - NeuroNinjas Squad

6.73

AK6H. MAR - Urgarriors

3.22

GRUP AN (5/4 - Div - 17:30h)

PosEquipPts
AN1

HOSPITAL DEL MAR-10 Farmalocos

4.32

AN2

0

AN3PARC TAULÍ - La resistencia UAI

3.56

AN4PARC TAULÍ - Las que faltaban

9.56

AN5VHIO - Grup 2

7.26

AN6VHIO - IPPI

3.33

GRUP AQ (8/4 - Dill - 16:00h)

PosEquipPts
AQ1IDIBELL-UICEC

4.76

AQ2H BELLVITGE - Respinurses

10.00

AQ3CSC A la fuga!

2.67

AQ4GH SANT RAFAEL - 1

3.33

AQ50
AQ60

GRUP AT (8/4 - Dill - 20:30h)

PosEquipPts
AT1CSC Las Punkis

3.78

AT2HSJD - Supracondilea team

5.78

AT3CSI - Las Vegas

7.96

AT4EUGIN - 3

6.20

AT5

0

AT60

GRUP AW (12/4 - Div - 16:00h)

PosEquipPts
AW1H SANT PAU - SP-2253.56
AW2H. VILADECANS - THE PANTHERS5.93
AW3GH SANT RAFAEL - 2-2
AW4CSI - Fisio team3.56
AW5CSI - Las Antiguas3.33
AW6CAPBE - Pink ladys3.56

GRUP AZ (12/4 - Div - 20:30h)

PosEquipPts
AZ1H BELLVITGE - Como conocimos a Elena

3.33

AZ2H BELLVITGE - Team

4.04

AZ3

0

0

AZ4BSA - El equipo A

3.22

AZ5EUGIN - 7

3.78

AZ6HSJD - Bartter´s Team

3.40

GRUP BC (15/4 - Dill -19:00h)

PosEquipPts
BC1H BELLVITGE - PopCorn3.78
BC2H SANT PAU - Supporters7.29
BC3H SANT PAU - Bonalitos8.60
BC4HGG - 301 Redirect to exit9.98
BC50
BC6HGG - 404 - Exit Not Found5.56

GRUP BF (16/4 - Dmts - 20:30h)

PosEquipPts
BF1CSC Ecoteam

9.84

BF2FP Maragall_Esc_Equip 4

6.02

BF3HSJD - P-Jove

6.12

BF4HOSPITAL DEL MAR-23

7.88

BF5HSJD - Team sortir tard

6.04

BF6CIS COTXERES

5.84

GRUP BI (19/4 - Div - 19:00h)

PosEquipPts
BI1CSI - La gambas Purpurina
BI2CSI - Desaparecidas en combate
BI3PSSJD - Prisma
BI4HOSPITAL DEL MAR-4B
BI5FETB1
BI6CSI - MIAMI

GRUP BL (22/4 - Dill - 17:30h)

PosEquipPts
BL1H. CLÍNIC - LOS TECANES
BL2VHIO - Radiomics
BL3HOSPITAL DEL MAR-12
BL4HOSPITAL DEL MAR-13
BL5HOSPITAL DEL MAR-14
BL6H. CLÍNIC - BH

GRUP BO (26/4 - Div. - 16:00h)

PosEquipPts
BO1VHIO - Neuronas Saturadas
BO2VHIO - Nigiri
BO3HOSPITAL DEL MAR-2
BO4

GH SANT RAFAEL - 4

BO5CAPSBE - La Vagoneta
BO6CAPSBE - Las Ángeles sin Charlie

GRUP BR (26/4 - Div - 20:30h)

PosEquipPts
BR1HSJD - Atxilipú
BR2H. CLÍNIC - MOCHI
BR3HSJD - LAS BOMBONAS
BR4H. CLÍNIC - URPÍAS
BR5F PUIGVERT - Los increibles
BR6CM TEKNON- Preadmisiones

GRUP BU (29/4 - Dill - 19:00h)

PosEquipPts
BU1IDIBELL-Gremlins
BU2H. CLÍNIC - Malojo
BU3H. CLÍNIC - Colecistiticos
BU4

BSA - Los Píxeles

BU5

H. CLÍNIC - Stalin disima sk8ps again

BU6EUGIN - 8

GRUP BY (30/4 - Dmts - 20:30h)

PosEquipPts
BY1GH SAGRAT COR - 6 Les 50900
BY2HSJD - Jo plego!
BY3H. CLÍNIC - Les GuapETIs
BY4H. CLÍNIC - Neurosurvivors
BY5CSI - Monuments de Gaudi
BY6CSI - Magneto

GRUP CA (3/5 - Div - 19:00h)

PosEquipPts
CA1GH SAGRAT COR - 1
CA2HSJD - Natural Killer team
CA3

GH SAGRAT COT - 4

CA4CHV - SECRES
CA5H. CLÍNIC - DIEB Girls
CA6H. CLÍNIC - Irregulars Villarroel Street

GRUP AI (22/3 - Div -19:00h)

PosEquipPts
AI1Benito Menni CASM - In lobby Menni5.47
AI2HOSPITAL DEL MAR-29 IMIMpuntuales7.71
AI3BSA - EXCEL-en-Té4.84
AI4BSA - SUPER DIRECCIÓ3.78
AI5HOSPITAL DEL MAR-27 Raquel llega tarde5.34
AI6HSJD - Hermosos Escapistas5.27

GRUP AL (2/4 - Dmts - 20:30h)

PosEquipPts
AL1CAP SARRIA - Las Invencibles

-2

AL2EUGIN - 1

9.85

AL3EUGIN - 5

7.70

AL40
AL5H. CLÍNIC - JURAMENTO HIPOPOTAMO

9.52

AL60

GRUP AO (5/4 - Div -19:00h)

PosEquipPts
AO1GH LA MERCÈ - Mocatrices

3.11

AO20
AO3EAP DRETA DE L'EIXAMPLE- 2

3.56

AO4

0

AO5CSI - TOfitghters

5.97

AO6CAPSBE - Les EsCAPistes de CAPSBE

3.11

GRUP AR (8/4 - Dill - 17:30h)

PosEquipPts
AR1HOSPITAL DEL MAR-20

5.67

AR2H SANT PAU - PAU-lurdos

3.11

AR3H SANT PAU - ESCA-PAU

3.33

AR4CSI - Playmobils

3.11

AR5H SANT PAU - ChiCAR-T's

5.88

AR6H SANT PAU - Infartos Unidos

6.14

GRUP AU (9/4 - Dimts - 19:00h)

PosEquipPts
AU1PARC TAULÍ - Las Sistoles

5.36

AU2HOSPITAL DEL MAR-6

3.50*

AU3HSJD - Vampiresas

7.91

AU4H. CLÍNIC - Jairriskis

8.86

AU5CLILAB ER-2

9.90

AU6H SANT PAU - Super Sant Pau

5.00

GRUP AY (12/4 - Div - 17:30h)

PosEquipPts
AY1VHIO - JAL 1

6.62

AY2VHIO - JAL 2

6.44

AY3CAPSBE - Powercorts

3.11

AY4EUGIN - 2

5.71

AY5GH LA MERCÈ - Scape Mercè

3.80

AY6H. CLÍNIC - Bad Lymphos

6.00

GRUP BA (15/4 - Dill - 16:00h)

PosEquipPts
BA1FP Maragall_Esc_equip 16.43
BA20
BA30
BA4VHIO - VHIO ACADEMY7.22
BA5CAPSBE - Fireball7.28
BA6H. MAR - Los Tubos del Mar7.99

GRUP BD (15/4 - Dill - 20:30h)

PosEquipPts
BD10
BD2H. CLÍNIC - TASK FORCE ONE-2
BD3PARC TAULÍ - Templaris5.97
BD4HSJD - Citopáticos6.66
BD50
BD60

GRUP BG (19/4 - Div - 16:00h)

PosEquipPts
BG1HOSPITAL DEL MAR-36
BG2PS PERE VIRGILI-3
BG3VHIO - Les patufetes
BG4VHIO - LAS BREAKFAST
BG5VHIO - Las Luzzes
BG6HOSPITAL DEL MAR-5

GRUP BJ (19/4 - Div - 20:30h)

PosEquipPts
BJ1PARC TAULÍ - Rheuma's Band
BJ2PARC TAULÍ - Los roomberos
BJ3H. CLÍNIC - Café en vena
BJ4HSJD - QUE NOS GUSTA EL SARAO
BJ5CSI - Las guerreras de la Galàxia
BJ6H. MAR - EQUIP TM UH80

GRUP BM (22/4 - Dill - 19:00h)

PosEquipPts
BM1H. CLÍNIC - ESPECIALITAS
BM2HOSPITAL DEL MAR-30
BM3GH SAGRAT COR - 2
BM4HOSPITAL DEL MAR-7
BM5H SANT PAU - Corea
BM6VHIO - Scientific Managers

GRUP BP (26/4 - Div - 17:30h)

PosEquipPts
BP1Benito Menni CASM - LAS META4
BP2H SANT PAU - Unicornios Team
BP3H. CLÍNIC - Colecistiticos
BP4H. CLÍNIC - CORAZONES
BP5BSA - PADESCONECTAR GRUP 2
BP6BSA - PADESCONECTAR GRUP 1

GRUP BS (29/4 - Dill - 16:00h)

PosEquipPts
BS1CSI - Sevad a la Fuga
BS2H SANT PAU - La Fórmula del Escape
BS3CSI - Comm
BS4CSI - The Originals
BS5VHIO - VHIO 1
BS6CSI - Terneras sagradas

GRUP BV (29/4 - Dill - 20:30h)

PosEquipPts
BV1H. CLÍNIC - Dream team
BV2

RESERVAT

BV3

RESERVAT

BV4

RESERVAT

BV5

RESERVAT

BV6EAP DRETA DE L'EIXAMPLE- 1

GRUP BX (3/5 - Div - 16:00)

PosEquipPts
BX1H SANT PAU - Great Brains
BX2H SANT PAU - hungtinton
BX3H. CLÍNIC - BOWIE
BX4Vall d'Hebron - DIGIVHIR
BX5HSJD - Les Nutries
BX6H. VILADECANS - VilaEyes

GRUP CB (3/5 - Div - 20:30h)

PosEquipPts
CB1CM TEKNON - 3
CB2EAP SARDENYA SLP - 1
CB3H. MAR - EQUIP TM UH81
CB4H. MAR - Urperas
CB5PARC TAULÍ - CMG 1
CB6PARC TAULÍ - CMG 2

GRUP CC (6/5 - Dill - 16:00h)

PosEquipPts
CC1HOSPITAL DEL MAR-37
CC2HOSPITAL DEL MAR-3
CC3HOSPITAL DEL MAR-35
CC4H SANT PAU - IRScapistes
CC5HGG - DigesCrew
CC6HGG - ATErrados

GRUP CF (6/5 - Dill - 20:30h)

PosEquipPts
CF1Vall d'Hebron - GATTACA
CF2CAP COLLBLANC - ESCAPISTAS
CF3HOSPITAL DEL MAR-33
CF4HOSPITAL DEL MAR-8
CF5IDIBELL-Les 5 Idibellas
CF6EAP SARDENYA SLP - 3

GRUP CD (6/5 - Dill - 17:30h)

PosEquipPts
CD1CSI - Las Traumaticas
CD2CSI - Coñas del Loco
CD3H. CLÍNIC - Poor 6
CD4H. CLÍNIC - QUEENS DEL ICN
CD5PARC TAULÍ - Un chupito de lejía por favor
CD6VHIO - OncoEscape

GRUP CG (13/5 - Dill -16:00h)

PosEquipPts
CG1CAPSBE - La creme de la creme
CG2HSJD - Sharky Team
CG3VHIO - tORTOSA
CG4EUGIN - 6
CG5

EAP DRETA DE L'EIXAMPLE - 3

CG6

CAPSBE - Salle d'evasion

GRUP CE (6/5 - Dill - 19:00h)

PosEquipPts
CE1CHV- VICKINGAS 1
CE2EUGIN - 12
CE3CSC T21 Privacy Warriors
CE4

0

CE5HOSPITAL DEL MAR-16
CE6HOSPITAL DEL MAR-17

GRUP CH (13/5 - Dill - 17:30h)

PosEquipPts
CH1IDI
CH2VHIO - CHIPs
CH3PARC TAULÍ - Equip Talent
CH4

HOSPITAL DEL MAR - 11

CH5

HSJD - Innovadores a la fuga!

CH6H SANT PAU - Els millors compradors

GRUP CI (13/5 - Dill - 19:00h)

PosEquipPts
CI1VHIO - PeptoEscape
CI2VHIO - Señoras
CI3HSJD - L’esperança del 80010
CI4HSJD - Las Criopreservadas
CI5

HOSPITAL DEL MAR - Metabollitos (Gimcana)

CI6HOSPITAL DEL MAR-28

GRUP CL (14/5 - Dmts - 17:30h)

PosEquipPts
CL1PS PERE VIRGILI-4
CL2HGG - No Curamos Team
CL3H. CLÍNIC - MERLÍ
CL4CSI - Sagrada Familia
CL5Vall d'Hebron - Pneumococos
CL6Vall d'Hebron - Les supernenes

GRUP CO (17/5 - Div - 16:00h)

PosEquipPts
CO1H SANT PAU - Safetyfirst
CO2H SANT PAU - Semijovenes
CO3CSC T21 / Butlleteam
CO4CSC T21 GotTalent
CO5H BELLVITGE - Begoña's Girls
CO6H. VILADECANS - Juntos pero no revueltos

GRUP CJ (13/5 - Dill - 20:30h)

PosEquipPts
CJ1CHV - VICKINGAS 2
CJ2

RESERVAT

CJ3

RESERVAT

CJ4EUGIN - 11
CJ5H. CLÍNIC - second flowers
CJ6H. CLÍNIC - ska-pistas

GRUP CM (14/5 - Dmts -19:00h)

PosEquipPts
CM1PARC TAULÍ - Da Vinci
CM2H. CLÍNIC - ESPUTAS
CM3H. CLÍNIC - Esputos
CM4Vall d'Hebron - The Andrews
CM5

0

CM6GH SAGRAT COR - 7

GRUP CP (17/5 - Div -17:30h)

PosEquipPts
CP1ABS CENTELLES - 2
CP2ABS CENTELLES - 3
CP3VHIO - ChIP-irones
CP4VHIO - Cellex 1
CP5VHIO - Por Hemato Mato
CP6ABS CENTELLES - 4

GRUP CK (14/5 - Dmts - 16:00h)

PosEquipPts
CK1La Unió - 1
CK2La Unió - 2
CK3

FP MARAGALL - 2

CK4ABS CENTELLES - 1
CK5CAPSBE - CORT(i)S
CK6La Unió - 3

GRUP CN (14/5 - Dmts - 20:30h)

PosEquipPts
CN1HOSPITAL DEL MAR-21
CN20
CN3H SANT PAU - Oh my GOA!
CN4H SANT PAU - Los nanopollitos
CN5HOSPITAL DEL MAR-22
CN60

GRUP CQ (17/5 - Div - 19:00h)

PosEquipPts
CQ1

BSA - Las locas de BSA

CQ2GH SANT RAFAEL - 5
CQ3IDIBELL- Dream-Team
CQ4CHV - Mercatdelram
CQ5H SANT PAU - IR Warriors
CQ6H SANT PAU - IR WARRIORS 1

GRUP CR (17/5 - Div - 20:30h)

PosEquipPts
CR1H. VILADECANS - Escapenautas
CR2H. CLÍNIC - CASANOVAS
CR3BSA - 2
CR4GH SAGRAT COR - 3
CR5HGG - Jeringuillas Oxigenadas
CR6CAPSBE - Pastel de zanahoria

TOP 5 (Definitiu)

PosEquipPts
1



2



3



4



5



Campions Escape Room

Dibuix interrogant

Subcampiones Escape Room

Dibuix interrogant

Bronze Escape Room

Dibuix interrogant
Contacte: