ESCAPE ROOM 2024

Normes

Ubicació

Reglament

La competició es guiarà per les normes internes de les instal·lacions, que seran explicades a l’inici de l’activitat.

Ubicació

En aquesta edició 2024, la majoria de sessions es realitzaran a l’escape The Rombo Code i es continua confiant amb l’Escape Hunt Barcelona, per donar l’oportunitat a tots els equips que puguin realitzar els 3 reptes (però només els dimarts).  Possibilitat d’idiomes.

Sales

L’organització realitzarà un sorteig, que serà comunicat a tots els participants de dia i hora. Una vegada arribin els equips, es farà un segon sorteig per assignar a cada equip el número d’una sala.

Només es podrà demanar canvi de sala si un equip demostra que ja ha realitzat el tema de la sala que li ha tocat. Ho comunicarà al arribar a les instal·lacions a un dels coordinadors.

Competició

L’activitat estarà dirigida pels coordinadors de les instal·lacions, que a l’inici explicaran les regles i objectiu de l’activitat, valoraran la realització, participació, treball en equip i objectiu aconseguit. Per poder entregar una classificació, els coordinadors introduiran unes normes de: més pistes entregades, temps total per aconseguir l’objectiu, treball ordenat i respecte a les instal·lacions.

Observacions

L’organització no es farà responsable de les pertinences dels participants que es deixin a qualsevol lloc.

L’organització es reserva la possibilitat de suspendre l’activitat si no hi ha una mínima participació.

Canvis:

En el cas que no pugueu participar degut al sorteig, podeu demanar canvi de la següent forma:

  • Hi ha grups que tenen un “0”, indica que aquesta posició esta buida.
  • Si us va bé, escriviu un correu a l’organització indicant el grup que sou, NOM i lletra amb número que esteu identificats ( exemple: G1) i indiqueu el nou dia i hora indicant la lletra i número on esta buit.
  • L’organització anirà fent els canvis amb ordre d’arribada. (correus)

Punt de Trobada

The Rombo Code

Escape Hunt Barcelona (Dimarts)

Calendari

DataDiaGRUPHoraEscape
18-marçDillunsAA16:00 hThe Rombo
18-marçDillunsAB17:30 hThe Rombo
18-marçDillunsAC19:00 hThe Rombo
18-marçDillunsAD20:30 hThe Rombo
19-marçDimartsAE19:00 hHunt BCN
19-marçDimartsAF20:30 hHunt BCN
22-marçDivendresAG16:00 hThe Rombo
22-marçDivendresAH17:30 hThe Rombo
22-marçDivendresAI19:00 hThe Rombo
22-marçDivendresAJ20:30 hThe Rombo
2-abrDimartsAK19:00 hHunt BCN
2-abrDimartsAL20:30 hHunt BCN
5-abrDivendresAM16:00 hThe Rombo
5-abrDivendresAN17:30 hThe Rombo
5-abrDivendresAO19:00 hThe Rombo
5-abrDivendresAP20:30 hThe Rombo
8-abrDillunsAQ16:00 hThe Rombo
8-abrDillunsAR17:30 hThe Rombo
8-abrDillunsAS19:00 hThe Rombo
8-abrDillunsAT20:30 hThe Rombo
9-abrDimartsAU19:00 hHunt BCN
9-abrDimartsAV20:30 hHunt BCN
12-abrDivendresAW16:00 hThe Rombo
12-abrDivendresAY17:30 hThe Rombo
12-abrDivendresAX19:00 hThe Rombo
12-abrDivendresAZ20:30 hThe Rombo
15-abrDillunsBA16:00 hThe Rombo
15-abrDillunsBB17:30 hThe Rombo
15-abrDillunsBC19:00 hThe Rombo
15-abrDillunsBD20:30 hThe Rombo
16-abrDimartsBE19:00 hHunt BCN
16-abrDimartsBF20:30 hHunt BCN
19-abrDivendresBG16:00 hThe Rombo
19-abrDivendresBH17:30 hThe Rombo
19-abrDivendresBI19:00 hThe Rombo
19-abrDivendresBJ20:30 hThe Rombo
22-abrDillunsBK16:00 hThe Rombo
22-abrDillunsBL17:30 hThe Rombo
22-abrDillunsBM19:00 hThe Rombo
22-abrDillunsBN20:30 hThe Rombo
26-abrDivendresBO16:00 hThe Rombo
26-abrDivendresBP17:30 hThe Rombo
26-abrDivendresBQ19:00 hThe Rombo
26-abrDivendresBR20:30 hThe Rombo
29-abrDillunsBS16:00 hThe Rombo
29-abrDillunsBT17:30 hThe Rombo
29-abrDillunsBU19:00 hThe Rombo
29-abrDillunsBV20:30 hThe Rombo
30-abrDimartsBW19:00 hHunt BCN
30-abrDimartsBY20:30 hHunt BCN
3-maigDivendresBX16:00 hThe Rombo
3-maigDivendresBZ17:30 hThe Rombo
3-maigDivendresCA19:00 hThe Rombo
3-maigDivendresCB20:30 hThe Rombo
6-maigDillunsCC16:00 hThe Rombo
6-maigDillunsCD17:30 hThe Rombo
6-maigDillunsCE19:00 hThe Rombo
6-maigDillunsCF20:30 hThe Rombo
13-maigDillunsCG16:00 hThe Rombo
13-maigDillunsCH17:30 hThe Rombo
13-maigDillunsCI19:00 hThe Rombo
13-maigDillunsCJ20:30 hThe Rombo
14-maigDimartsCK16:00 hThe Rombo
14-maigDimartsCL17:30 hThe Rombo
14-maigDimartsCM19:00 hThe Rombo
14-maigDimartsCN20:30 hThe Rombo
17-maigDivendresCO16:00 hThe Rombo
17-maigDivendresCP17:30 hThe Rombo
17-maigDivendresCQ19:00 hThe Rombo
17-maigDivendresCR20:30 hThe Rombo

GRUP AA (18/3 - Dill -16:00h)

PosEquipPts
AA1H. CLÍNIC - HAPPYBARRIS TEAM3.00
AA20
AA30
AA40
AA50
AA6HOSPITAL DEL MAR-9 Camareros3.11

GRUP AD (18/3 - Dill - 20:30h)

PosEquipPts
AD1HSJD - Funcionals8.50
AD20
AD3HSJD - Cirurgia8.44
AD4PARC TAULÍ - Electromedicina13.00
AD5PARC TAULÍ - Electromedicina23.00
AD60

GRUP AB (18/3 - Dill - 17:30h)

PosEquipPts
AB10
AB2F PUIGVERT - Docufunditeam3.56
AB3HOSPITAL DEL MAR-18 Machirulos4.56
AB4HOSPITAL DEL MAR-19 Dragones Dorados7.67
AB5VHIO - Prostate Lab4.00
AB6HSJD - Tour B tours6.31

GRUP AE (19/3 - Dmts -19:00h)

PosEquipPts
AE1H. CLÍNIC - Team Mangalore5.67
AE2H. CLÍNIC - THE SECUENCERS5.11
AE3H SANT PAU - Blood Clot Fighters5.94
AE4Vall d'Hebron - Bastardas8.58
AE50
AE60

GRUP AC (18/3 - Dill - 19:00h)

PosEquipPts
AC10
AC20
AC3HSJD - Surgical Dues3.56
AC4CSC SACACtus3.11
AC5H. CLÍNIC - LAST CHANCE4.00
AC60

GRUP AF (19/3 -Dmts - 20:30h)

PosEquipPts
AF1CSI - Estrellitas7.52
AF2VHIO - Grup 1 7.95
AF30
AF4HOSPITAL DEL MAR-34-2
AF5

CHV - VICKINGAS - 1

7.25

AF6

CHV - VICKINGAS - 2

5,25

GRUP AG (22/3 - Div - 16:00h)

PosEquipPts
AG10
AG20
AG3EAP SARDENYA SLP - 23.33
AG4IDIBELL-Majorettes5.78
AG5CSI - Curcumas team8.44
AG60

GRUP AJ (22/3 - Div - 20:30h)

PosEquipPts
AJ1H. CLÍNIC - HIPPO-IGE3.78
AJ2H SANT PAU - Cafeína Incluida8.38
AJ3F. ACE - Los cinco catetos2.89
AJ4F. ACE - Los Jarramplas 2 7.96
AJ5H SANT PAU - Els adormits5.02
AJ6Benito Menni CASM - SUPERHEROES2.00

GRUP AM (5/4 - Div - 16:00h)

PosEquipPts
AM1HGG - Les Guineuetes

-2

AM2H. VILADECANS - VILACOT

9.24

AM3CAPSBE - Borrellas

6.55

AM4CSI - Las Pertur

4.79

AM5CAP SARRIA - Las Divas

3.33

AM6H. CLÍNIC - TriCORs

4.89

GRUP AP (5/4 - Div - 20:30h)

PosEquipPts
AP1VHIO - S'ha perdut una nena

3.38

AP2VHIO - Stingtion

3.56

AP3HSJD - UTAE TEAM SCAPE 1

9.30

AP4HSJD - UTAE TEAM SCAPE 2

3.33

AP5H BELLVITGE - Otorrinolaringologia

3.11

AP6EUGIN - 4

3.11

GRUP AS (8/4 - Dill - 19:00h)

PosEquipPts
AS1CSI - Las despí-stadas

3.71

AS2GH LA MERCÈ - Escape Room 1

3.33

AS3PS PERE VIRGILI-1

3.33

AS4H. CLÍNIC - Les Beetlejuice del Clínic

3.11

AS5PS PERE VIRGILI-2

7.30

AS6GH SAGRAT COR - 5

3.11

GRUP AV (9/4 - Dmts - 20:30h)

PosEquipPts
AV1CLILAB ER-1

6.28

AV2H SANT PAU - UICEC

5.17

AV3

HOSPITAL DEL MAR-31 Social a TOPE

7.36

AV4HOSPITAL DEL MAR-32

-2

AV5HSJD - GUIATEAM

6.29

AV6HSJD - GuiaEQUIP

6.75

GRUP AX (12/4 - Div - 19:00h)

PosEquipPts
AX1FETB2

3.11

AX2H SANT PAU - Escape room de paquetes

3.33

AX3H. CLÍNIC - Les digestive

7.04

AX4H SANT PAU - XtraRadio

8.87

AX5VHIO - Parafilm

5.22

AX6PARC TAULÍ - Sin salida

6.89

GRUP BB (15/4 - Dill - 17:30h)

PosEquipPts
BB1H SANT PAU - Golden Clinac10.00+
BB2H SANT PAU - Got Talent6.14
BB30
BB4CAPSBE - Les Tops3.36
BB5H. MAR - Los Metabollitos8.54
BB6BSA - 1 Gamers3.32

GRUP BE (16/4 - Dmts - 19:00h)

PosEquipPts
BE1H SANT PAU - Askairosos

7.19

BE2CAPSBE - Gal.lacticas

7.98

BE3H SANT PAU - Algoritmes ambulants

5,78

BE4VHIO - Barriga et al

9.70

BE5H. CLÍNIC - Loreta & Co

7.18

BE6H SANT PAU - Algoritmes Urgents

5.98

GRUP BH (19/4 - Div - 17:30h)

PosEquipPts
BH1BSA - 3

6.39

BH2BSAturadas

6.40

BH3H SANT PAU - Parchecitos

3.33

BH4

VHIO - PEC

8.41

BH5RESERVAT
BH6H SANT PAU - TRACTOR AMARILLO

3.92

GRUP BK (22/4 - Dill - 16:00h)

PosEquipPts
BK1FP Maragall_Esc_Aquí hay gato encerrado8.34
BK2FP Maragall_Esc_English3.33
BK3GH SANT RAFAEL - 64.17
BK4GH SANT RAFAEL - 74.83
BK5H. MAR - Torribera Girls3.28
BK60

GRUP BN (22/4 - Dill - 20:30h)

PosEquipPts
BN1F PUIGVERT - Equipo AP3.04
BN2F PUIGVERT - Las Vitapess3.11
BN3EBA VALLCARCA - FELICIS 7.87
BN4CAPSBE - La Cantera de Borrell3.14
BN5HGG - NEUMOCITAS3.33
BN6EUGIN - 103.10

GRUP BQ (26/4 - Div - 19:00h)

PosEquipPts
BQ1HOSPITAL DEL MAR-4A Las MARparidas2.89
BQ2H SANT PAU - Pepe Carvalho-2
BQ3VHIO - Ekipasu-2
BQ4HOSPITAL DEL MAR-15 Mentes del Mar6.54
BQ5GH SANT RAFAEL - 81.11
BQ6H. CLÍNIC - Tu certificas y Yo valido5.34

GRUP BT (29/4 - Dill - 17:30h)

PosEquipPts
BT1HOSPITAL DEL MAR-110.00(+2)
BT2F. ACE - Cuca trapella 24.22
BT3HOSPITAL DEL MAR-245.01
BT4HOSPITAL DEL MAR-258.89
BT50
BT6H. CLÍNIC - MOTIVADAS DE LA VIDA3.11

GRUP BW (30/4 - Dmts - 19:00h)

PosEquipPts
BW1F KÀLIDA - 15.17
BW2F KÀLIDA - 26.20
BW3CM TEKNON - 14.44
BW4CM TEKNON - 26.75
BW5HSJD - Invencibles5.51
BW6HSJD - Talento femenino6.84

GRUP BZ (3/5 - Div - 17:30h)

PosEquipPts
BZ1CHV - QUIROFAN -13.33
BZ2CHV- Els motivats3.11
BZ3H SANT PAU - LES COOKIES3.33
BZ4BSA - LA USA Panacotas insipidos3.73
BZ5IDIBELL-Las Bravas5.73
BZ6Benito Menni CASM - Las doble Malta6.44

GRUP AH (22/3 - Div -17:30h)

PosEquipPts
AH1HUV-LABORATORI TES5.47
AH2CHV - infeccions/qualitat3.33
AH3CSI - Especialistes3.33
AH4CSI - Las Especialistas 23.33
AH5CAPSBE - Cortsaris 3.56
AH6H. CLÍNIC - L@s del medio3.56

GRUP AK (2/4 - Dmts - 19:00h)

PosEquipPts
AK1H. CLÍNIC - FIGHTING

6.31

AK2H. CLÍNIC - de tiempo vamos sobrados

4.68

AK3BARNACLÍNIC + RESPONDONAS 3.0

3.72

AK4BARNACLÍNIC + BOMBETES

9.10

AK5F. ACE - NeuroNinjas Squad

6.73

AK6H. MAR - Urgarriors

3.22

GRUP AN (5/4 - Div - 17:30h)

PosEquipPts
AN1

HOSPITAL DEL MAR-10 Farmalocos

4.32

AN2

0

AN3PARC TAULÍ - La resistencia UAI

3.56

AN4PARC TAULÍ - Las que faltaban

9.56

AN5VHIO - Grup 2

7.26

AN6VHIO - IPPI

3.33

GRUP AQ (8/4 - Dill - 16:00h)

PosEquipPts
AQ1IDIBELL-UICEC

4.76

AQ2H BELLVITGE - Respinurses

10.00

AQ3CSC A la fuga!

2.67

AQ4GH SANT RAFAEL - 1

3.33

AQ50
AQ60

GRUP AT (8/4 - Dill - 20:30h)

PosEquipPts
AT1CSC Las Punkis

3.78

AT2HSJD - Supracondilea team

5.78

AT3CSI - Las Vegas

7.96

AT4EUGIN - 3

6.20

AT5

0

AT60

GRUP AW (12/4 - Div - 16:00h)

PosEquipPts
AW1H SANT PAU - SP-2253.56
AW2H. VILADECANS - THE PANTHERS5.93
AW3GH SANT RAFAEL - 2-2
AW4CSI - Fisio team3.56
AW5CSI - Las Antiguas3.33
AW6CAPBE - Pink ladys3.56

GRUP AZ (12/4 - Div - 20:30h)

PosEquipPts
AZ1H BELLVITGE - Como conocimos a Elena

3.33

AZ2H BELLVITGE - Team

4.04

AZ3

0

0

AZ4BSA - El equipo A

3.22

AZ5EUGIN - 7

3.78

AZ6HSJD - Bartter´s Team

3.40

GRUP BC (15/4 - Dill -19:00h)

PosEquipPts
BC1H BELLVITGE - PopCorn3.78
BC2H SANT PAU - Supporters7.29
BC3H SANT PAU - Bonalitos8.60
BC4HGG - 301 Redirect to exit9.98
BC50
BC6HGG - 404 - Exit Not Found5.56

GRUP BF (16/4 - Dmts - 20:30h)

PosEquipPts
BF1CSC Ecoteam

9.84

BF2FP Maragall_Esc_Equip 4

6.02

BF3HSJD - P-Jove

6.12

BF4HOSPITAL DEL MAR-23

7.88

BF5HSJD - Team sortir tard

6.04

BF6CIS COTXERES

5.84

GRUP BI (19/4 - Div - 19:00h)

PosEquipPts
BI1CSI - La gambas Purpurina

4.67

BI2CSI - Desaparecidas en combate

3.00

BI3PSSJD - Prisma

5.46

BI4HOSPITAL DEL MAR-4B

-2

BI5FETB1

3.78

BI6CSI - MIAMI

3.15

GRUP BL (22/4 - Dill - 17:30h)

PosEquipPts
BL1H. CLÍNIC - LOS TECANES10.00+
BL2VHIO - Radiomics

5.46

BL3HOSPITAL DEL MAR-126.61
BL4HOSPITAL DEL MAR-139.51
BL5HOSPITAL DEL MAR-147.11
BL6H. CLÍNIC - BH3.24

GRUP BO (26/4 - Div. - 16:00h)

PosEquipPts
BO1VHIO - Neuronas Saturadas9.25
BO2VHIO - Nigiri3.33
BO3HOSPITAL DEL MAR-2 Supernenas3.89
BO4GH SANT RAFAEL - 410.00(+3)
BO5CAPSBE - La Vagoneta2.67
BO6CAPSBE - Las Ángeles sin Charlie 5.45

GRUP BR (26/4 - Div - 20:30h)

PosEquipPts
BR1HSJD - Atxilipú5.49
BR2H. CLÍNIC - MOCHI4.90
BR3HSJD - LAS BOMBONAS6.10
BR4H. CLÍNIC - URPÍAS5.89
BR5F PUIGVERT - Los increibles2.67
BR6CM TEKNON- Preadmisiones4.16

GRUP BU (29/4 - Dill - 19:00h)

PosEquipPts
BU1IDIBELL-Gremlins9.76
BU2H. CLÍNIC - Malojo5.78
BU3H. CLÍNIC - Colecistiticos7.72
BU4BSA - LOS PÍXELES4.44
BU5H. CLÍNIC - Stalin dísima sk8ps again6.34
BU6EUGIN - 87.06

GRUP BY (30/4 - Dmts - 20:30h)

PosEquipPts
BY1GH SAGRAT COR - 6 Les 509006.74
BY2HSJD - Jo plego!6.35
BY3H. CLÍNIC - Les GuapETIs6.44
BY4H. CLÍNIC - Neurosurvivors8.01
BY5CSI - Monuments de Gaudi5.05
BY6CSI - Magneto8.12

GRUP CA (3/5 - Div - 19:00h)

PosEquipPts
CA1GH SAGRAT COR - 1 Los germanos4.57
CA2HSJD - Natural Killer team6.15
CA3GH SAGRAT COR - 4 Reinsertados4.44
CA4CHV - SECRES4.86
CA5H. CLÍNIC - DIEB Girls5.78
CA6H. CLÍNIC - Irregulars Villarroel Street4.11

GRUP AI (22/3 - Div -19:00h)

PosEquipPts
AI1Benito Menni CASM - In lobby Menni5.47
AI2HOSPITAL DEL MAR-29 IMIMpuntuales7.71
AI3BSA - EXCEL-en-Té4.84
AI4BSA - SUPER DIRECCIÓ3.78
AI5HOSPITAL DEL MAR-27 Raquel llega tarde5.34
AI6HSJD - Hermosos Escapistas5.27

GRUP AL (2/4 - Dmts - 20:30h)

PosEquipPts
AL1CAP SARRIA - Las Invencibles

-2

AL2EUGIN - 1

9.85

AL3EUGIN - 5

7.70

AL40
AL5H. CLÍNIC - JURAMENTO HIPOPOTAMO

9.52

AL60

GRUP AO (5/4 - Div -19:00h)

PosEquipPts
AO1GH LA MERCÈ - Mocatrices

3.11

AO20
AO3EAP DRETA DE L'EIXAMPLE- 2

3.56

AO4

0

AO5CSI - TOfitghters

5.97

AO6CAPSBE - Les EsCAPistes de CAPSBE

3.11

GRUP AR (8/4 - Dill - 17:30h)

PosEquipPts
AR1HOSPITAL DEL MAR-20

5.67

AR2H SANT PAU - PAU-lurdos

3.11

AR3H SANT PAU - ESCA-PAU

3.33

AR4CSI - Playmobils

3.11

AR5H SANT PAU - ChiCAR-T's

5.88

AR6H SANT PAU - Infartos Unidos

6.14

GRUP AU (9/4 - Dimts - 19:00h)

PosEquipPts
AU1PARC TAULÍ - Las Sistoles

5.36

AU2HOSPITAL DEL MAR-6

3.50*

AU3HSJD - Vampiresas

7.91

AU4H. CLÍNIC - Jairriskis

8.86

AU5CLILAB ER-2

9.90

AU6H SANT PAU - Super Sant Pau

5.00

GRUP AY (12/4 - Div - 17:30h)

PosEquipPts
AY1VHIO - JAL 1

6.62

AY2VHIO - JAL 2

6.44

AY3CAPSBE - Powercorts

3.11

AY4EUGIN - 2

5.71

AY5GH LA MERCÈ - Scape Mercè

3.80

AY6H. CLÍNIC - Bad Lymphos

6.00

GRUP BA (15/4 - Dill - 16:00h)

PosEquipPts
BA1FP Maragall_Esc_equip 16.43
BA20
BA30
BA4VHIO - VHIO ACADEMY7.22
BA5CAPSBE - Fireball7.28
BA6H. MAR - Los Tubos del Mar7.99

GRUP BD (15/4 - Dill - 20:30h)

PosEquipPts
BD10
BD2H. CLÍNIC - TASK FORCE ONE-2
BD3PARC TAULÍ - Templaris5.97
BD4HSJD - Citopáticos6.66
BD50
BD60

GRUP BG (19/4 - Div - 16:00h)

PosEquipPts
BG1HOSPITAL DEL MAR-36

3.25

BG2PS PERE VIRGILI-3

3.33

BG3VHIO - Les patufetes

7.90

BG4VHIO - LAS BREAKFAST

3.56

BG5VHIO - Las Luzzes

5.95

BG6HOSPITAL DEL MAR-5

3.33

GRUP BJ (19/4 - Div - 20:30h)

PosEquipPts
BJ1PARC TAULÍ - Rheuma's Band

9.99

BJ2PARC TAULÍ - Los roomberos

3.12

BJ3H. CLÍNIC - Café en vena

7.27

BJ4HSJD - QUE NOS GUSTA EL SARAO

3.08

BJ5CSI - Las guerreras de la Galàxia

3.00

BJ6H. MAR - EQUIP TM UH80

5.11

GRUP BM (22/4 - Dill - 19:00h)

PosEquipPts
BM1H. CLÍNIC - ESPECIALITAS3.78
BM2HOSPITAL DEL MAR-303.56
BM3GH SAGRAT COR - 23.38
BM4HOSPITAL DEL MAR-78.83
BM5H SANT PAU - Corea-2
BM6VHIO - Scientific Managers

5.51

GRUP BP (26/4 - Div - 17:30h)

PosEquipPts
BP1Benito Menni CASM - LAS META46.82
BP2H SANT PAU - Unicornios Team6.18
BP30
BP4H. CLÍNIC - CORAZONES6.77
BP5BSA - PADESCONECTAR GRUP 27.44
BP6BSA - PADESCONECTAR GRUP 14.67

GRUP BS (29/4 - Dill - 16:00h)

PosEquipPts
BS1CSI - Sevad a la Fuga9.98
BS2H SANT PAU - La Fórmula del Escape7.68
BS3CSI - Comm-2
BS4CSI - The Originals7.23
BS5VHIO - VHIO 13.78
BS6CSI - Terneras sagradas8.54

GRUP BV (29/4 - Dill - 20:30h)

PosEquipPts
BV1H. CLÍNIC - Dream team5.21
BV20
BV30
BV40
BV50
BV6EAP DRETA DE L'EIXAMPLE- 13.11

GRUP BX (3/5 - Div - 16:00)

PosEquipPts
BX1H SANT PAU - Great Brains3.24
BX2H SANT PAU - hungtinton5.56
BX3H. CLÍNIC - BOWIE10.00+
BX4Vall d'Hebron - DIGIVHIR4.22
BX5HSJD - Les Nutries5.65
BX6H. VILADECANS - VilaEyes3.78

GRUP CB (3/5 - Div - 20:30h)

PosEquipPts
CB1

0

0

CB2EAP SARDENYA SLP - 1 The moon blues9.46
CB3H. MAR - EQUIP TM UH81-2
CB4H. MAR - Urperas4.06
CB5PARC TAULÍ - CMG 15.00
CB6PARC TAULÍ - CMG 25.30

GRUP CC (6/5 - Dill - 16:00h)

PosEquipPts
CC10
CC2HOSPITAL DEL MAR-33.33
CC3HOSPITAL DEL MAR-354.67
CC4H SANT PAU - IRScapistes3.78
CC5HGG - DigesCrew5.02
CC6HGG - ATErrados8.39

GRUP CF (6/5 - Dill - 20:30h)

PosEquipPts
CF100
CF2CAP COLLBLANC - ESCAPISTAS 4.59
CF3HOSPITAL DEL MAR-337.11
CF4HOSPITAL DEL MAR-83.11
CF5IDIBELL-Les 5 Idibellas6.60
CF6EAP SARDENYA SLP - 33.02

GRUP CD (6/5 - Dill - 17:30h)

PosEquipPts
CD1CSI - Las Traumaticas5.78
CD2CSI - Coñas del Loco-2
CD3H. CLÍNIC - Poor 67.55
CD4H. CLÍNIC - QUEENS DEL ICN4.66
CD5PARC TAULÍ - Un chupito de lejía por favor3.11
CD6VHIO - OncoEscape5.78

GRUP CG (13/5 - Dill -16:00h)

PosEquipPts
CG1CAPSBE - La creme de la creme 5.00
CG2HSJD - Sharky Team7.32
CG3VHIO - tORTOSA10.00(+4)
CG4EUGIN - 64.80
CG5EAP DRETA DE L'EIXAMPLE- 32.44
CG6CAPSBE - Salle d'evasion5.25

GRUP CE (6/5 - Dill - 19:00h)

PosEquipPts
CE100
CE2EUGIN - 123.09
CE3CSC T21 Privacy Warriors4.00
CE400
CE5HOSPITAL DEL MAR-165.73
CE6HOSPITAL DEL MAR-173.29

GRUP CH (13/5 - Dill - 17:30h)

PosEquipPts
CH1IDI3.56
CH2VHIO - CHIPs10.00(+5)
CH3PARC TAULÍ - Equip Talent5.03
CH4HOSPITAL DEL MAR-117.87
CH5HSJD - Innovadores a la fuga! 4.88
CH6H SANT PAU - Els millors compradors4.58

GRUP CI (13/5 - Dill - 19:00h)

PosEquipPts
CI1VHIO - PeptoEscape10.00(+2)
CI2VHIO - Señoras9.78
CI3HSJD - L’esperança del 800104.67
CI4HSJD - Las Criopreservadas10.00+
CI5HOSPITAL DE MAR - Metabollitos (Gimcana)4.22
CI6HOSPITAL DEL MAR-286.80

GRUP CL (14/5 - Dmts - 17:30h)

PosEquipPts
CL1PS PERE VIRGILI-48.55
CL2HGG - No Curamos Team5.93
CL3H. CLÍNIC - MERLÍ2.00
CL4CSI - Sagrada Familia2.00
CL5Vall d'Hebron - Pneumococos7.23
CL6Vall d'Hebron - Les supernenes3.53

GRUP CO (17/5 - Div - 16:00h)

PosEquipPts
CO1H SANT PAU - Safetyfirst4.84
CO2H SANT PAU - Semijovenes6.09
CO3CSC T21 / Butlleteam5.11
CO4CSC T21 GotTalent2.67
CO5H BELLVITGE - Begoña's Girls4.89
CO6H. VILADECANS - Juntos pero no revueltos2.00

GRUP CJ (13/5 - Dill - 20:30h)

PosEquipPts
CJ10
CJ20
CJ3Vall d'Hebron - GATTACA9.91
CJ4EUGIN - 11-2
CJ5H. CLÍNIC - second flowers7.11
CJ6H. CLÍNIC - ska-pistas4.44

GRUP CM (14/5 - Dmts -19:00h)

PosEquipPts
CM1PARC TAULÍ - Da Vinci-2
CM2H. CLÍNIC - ESPUTAS5.94
CM3H. CLÍNIC - Esputos7.04
CM4Vall d'Hebron - The Andrews5.11
CM5CM TEKNON - 3-2
CM6GH SAGRAT COR - 72.00

GRUP CP (17/5 - Div -17:30h)

PosEquipPts
CP1ABS CENTELLES - 28.82
CP2ABS CENTELLES - 34.98
CP3VHIO - ChIP-irones9.04
CP4VHIO - Cellex 18.13
CP5VHIO - Por Hemato Mato3.11
CP6ABS CENTELLES - 45.67

GRUP CK (14/5 - Dmts - 16:00h)

PosEquipPts
CK1La Unió - 13.11
CK2La Unió - 26.37
CK3FP Maragall_Esc_equip 2-2
CK4ABS CENTELLES - 12.67
CK5CAPSBE - CORT(i)S4.85
CK6La Unió - 32.00

GRUP CN (14/5 - Dmts - 20:30h)

PosEquipPts
CN1HOSPITAL DEL MAR-217.46
CN200
CN3H SANT PAU - Oh my GOA!6.00
CN4H SANT PAU - Los nanopollitos8.16
CN5HOSPITAL DEL MAR-227.04
CN600

GRUP CQ (17/5 - Div - 19:00h)

PosEquipPts
CQ1BSA - LAS LOCAS DE BSA2.67
CQ2GH SANT RAFAEL - 56.57
CQ3IDIBELL- Dream-Team7.56
CQ4CHV - Mercatdelram4.89
CQ5H SANT PAU - IR Warriors3.33
CQ6H SANT PAU - IR WARRIORS 14.39

GRUP CR (17/5 - Div - 20:30h)

PosEquipPts
CR1H. VILADECANS - Escapenautas2.89
CR2H. CLÍNIC - CASANOVAS7.44
CR3BSA - 22.00
CR4GH SAGRAT COR - 3 The wine women3.57
CR5HGG - Jeringuillas Oxigenadas3.00
CR6CAPSBE - Pastel de zanahoria5.11

TOP 5 (Definitiu)

PosEquipPts
CH2VHIO - CHIPs10.00(+5)
CG3VHIO - tORTOSA10.00(+4)
BO4GH SANT RAFAEL - 410.00(+3)
BT1HOSPITAL DEL MAR-110.00(+2)
CI1VHIO - PeptoEscape10.00(+2)

Campions Escape Room
VHIO - CHIPs

Dibuix interrogant

Subcampiones Escape Room
VHIO - tORTOSA

Dibuix interrogant

Bronze Escape Room
GH SANT RAFAEL -4

Dibuix interrogant
Contacte: