REPTES A LA NATURA 2024

Normes

Ubicació

L’activitat es realitzarà a les instal·lacions de DAEMA AVENTURA (veure planell)

Equips

Els equips estaran formats per 5 jugadors/es indistintament del gènere, que estaran inscrits prèviament, en el cas que existís un canvi de última hora, es comunicarà a l’organització.

S’ajuntaran 2 equips per participar units i superar els reptes proposats.

Objectiu

Superar amb la millor puntuació, 10 reptes que aniran proposant els monitors de cada equip amb un temps asignat.

Reptes

Els Reptes són un seguit de proves molt enginyoses que posaran a prova diferents competències: Equilibri, habilitat, constància, intel·ligència, observació… però sobretot la capacitat de treballar en equip.

Puntuació

La puntuació la donarà cada monitor/instructor de l’equip, una vegada realitzat el repte.

En cas d’empat es considerarà la millor puntuació segons els següents criteris:

  1. Més reptes amb puntuació màxima.
  2. Millor posició al repte Esqui Gros.

Material

Tot el material necessari serà entregat per les instal·lacions, només heu de portar roba i calçat còmode.

Horari

L’activitat començarà a l’hora prevista si algun equip o jugador arriba més tard, es comentarà amb els coordinadors de la instal·lació la possibilitat d’entrar una vegada iniciada l’activitat, sense tindre d’enrederir el final de l’activitat. Als correus es demanarà que estigueu a les instal·lacions 30 minuts abans d’iniciar la partida.

Climatologia

En el cas que plogués de forma intensa, s’hauria d’aplaçar l’activitat a un altre dia. Però la decisió no es podrà dir fins el mateix dia i a les pròpies instal·lacions.

Punt de Trobada

DAEMA AVENTURA

CALENDARI

DataTORN AHora

21/4/2024

Acreditació

9:30h

21/4/2024

Briefing

9:45h

21/4/2024

Inici Activitat10:00h
DataTORN BHora

21/4/2024

Acreditació

11:30h

21/4/2024

Briefing

11:45h

21/4/2024

Inici Activitat

12:00h

DataTORN CHora

21/4/2024

Acreditació

14:30h

21/4/2024

Briefing

14:45h

21/4/2024

Inici Activitat

15:00h

General

PosEquipsPts
Inscrits TORN A (21/4 10:00h)
GRUPEQUIPPos
A01IDIBELL-EPICas
A02FETB
A03Los Desacertados
A04H SANT PAU - SIG-1
A05H BELLVITGE - Burnvitge
A06H SANT CELONI-TROMT
A07EBA VALLCARCA - EMPODERAOS
A08Vall d'Hebron - Enemigos del Imperio Romano
A09HSJD - Las chimpón
A10H. MAR - 2
A11IDIBELL-Gremlins
A12CAPSBE - WILDCORTS
A13H. VILADECANS - VILACOT
A14H SANT CELONI-Les Autèntiques
A15H. MAR - Urgarriors
A16VHIO - NaturVHIO
A170
A180
Inscrits TORN B (21/4 12:00h)
GRUPEQUIPPOS
B01H. MAR - 7
B02H. MAR - 3
B03Vall d'Hebron -O-varios O-besos
B04CAP SARRIA - Correpupas
B05PARC TAULÍ - Suricatas de la USAC
B06H SANT CELONI-De Chill
B07HSJD - pURCquets
B08H. CLÍNIC - Oncomamas
B09PS PERE VIRGILI-1
B10H. MAR - 6
B11Vall d'Hebron - Recercadores
B12VHIO - TBD
B13H. MAR - 1
B14CLILAB RN-1
B15H SANT CELONI-La Competència
B16VHIO - Mamma Mía
B170
B180
Inscrits TORN C (21/4 15:00h)
POSEQUIPPts
C01PARC TAULÍ - Curly Girls
C02H. CLÍNIC - LOS VESPA
C03EBA VALLCARCA
C04HSJD - UTAE TEAM NATURA 1
C05H. MAR - 5
C06H. MAR - The best animal's
C07CAT SALUT - Power BO
C08Benito Menni CASM - Las doble Malta
C09PARC TAULÍ - Las Pelitiesas
C10CAT SALUT - Data flow
C11CAT SALUT - Vent del Nord
C12HSJD - Flambis
C13GH SANT RAFAEL - 1
C14H. MAR - 4
C15HSJD - UTAE TEAM NATURA 2
C160
C170
C180

Campions A

Dibuix interrogant

Campions B

Dibuix interrogant

Campions C

Dibuix interrogant

Campions D

Dibuix interrogant
Contacte: